vica shqip sorted by
relevance

Admin14.06.2021

poezi

Mas dy jave vjen ai apet te mjeku.
4304
Admin04.08.2021

Barcoleta 18+

Nexhat Daci u kthy ne shtepi pas nje mledhje dhe pe vet grujen e vet: "A ka ardh naj kush? Ma jep nje Marlboro Light.
2007
Admin27.06.2021

Vica Shqip

Po,per 1 jave mbush 125 vjet.
Admin22.06.2021

Humor dhe Barcoleta

Fort shtrejt e paske bre! Bariu-Jo or djale koke gruaje pa veshe nuk kam pare por kam pare ama nje koke gruaje me nje ….
3806
Admin02.07.2021

Barcoleta 18+

Desh plesi njoni polic pi nervozes.
2504
Admin12.06.2021

Humor dhe Barcoleta

Jo e sarit, jo e portkallt.
5107
Admin07.07.2021

Barcoleta 18+

.
6000
Admin04.08.2021

tung

Pa s nent muaj sh prap femi dhe i ncori behet nervoz dhe shkon tek mjeku duke shar e bertit , po me ngadal o njeri i thot Doktorri si e ke hallin po si i thot ai mo s te ngutem ti mi hjeke dy B e prap me ka lind djal.
7906
Admin30.07.2021

Humor dhe Barcoleta

.
2808
Admin16.06.2021

shkupi

.
Admin01.07.2021

poezi

Krejt shokt tu qeshtu pem thojin.
4900